Kas yra kineziterapija?

Kineziterapija yra terapinė disciplina, skirta atstatyti ar pagerinti žmogaus judėjimo funkciją per judėjimą ir fizinę veiklą. Ši terapija apima įvairias metodikas ir procedūras, įskaitant mankštas, judesio terapiją, vandens procedūras, raumenų stiprinimą, atpalaiduojančius pratimus ir kt.

Kaip kineziterapija gali padėti?

Kineziterapijos pagrindinis tikslas yra padėti pacientams atkurti, palaikyti arba pagerinti jų judėjimo gebėjimus ir kokybę, sumažinti skausmą, padėti kovoti su įvairiomis ligomis arba traumomis ir pagerinti bendrą sveikatą.

Kineziterapija gali būti naudojama įvairiems negalavimams gydyti, įskaitant traumas, degeneracines ligas, neurologinius sutrikimus, širdies ir kraujagyslių ligas, kvėpavimo takų ligas ir kt. Ji taip pat gali būti svarbi pooperacinio atsigavimo dalis arba kaip prevencinė priemonė nuo įvairių sveikatos problemų.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad kineziterapija turėtų būti atliekama kvalifikuoto specialisto – kineziterapeuto – priežiūroje.

Mūsų klinikoje specialistai kineziterapeutai yra pasirengę Jums padėti, jeigu skundžiatės: nugaros skausmais, įvairiomis stuburo ligomis, čiurnų, kelių, klubų skausmais ir pažeidimais; riešo, alkūnės, peties sąnario skausmais ir pažeidimais; raiščių ir sausgyslių pažeidimais; netaisyklinga laikysena; funkcinių judesių trūkumu ar raumenų disbalansu.

Kas Jūsų laukia konsultacijos metu:

  • Jūsų būklės ištyrimas, įvertinimas;
  • Gydymo plano sudarymas;
  • Pratimų namuose skyrimas ir apmokymas.

Kas Jūsų laukia Individualios kineziterapijos metu:

  • Korekciniai/gydomieji pratimai, judesių korekcija;
  • Sąnarių mobilizacija;
  • Pasyvūs raumenų tempimai;
  • Teisingo kvėpavimo mokymas.

Šiuo metu siūlome tik individualius kineziterapinius užsiėmimus. Užsiėmimų kainoraštį galite rasti ČIA.